Rozpoczynamy nowy sezon 2018/2019!

Startujemy z nowym sezonem ligowym. Po niezbyt udanym poprzednim sezonie czas na nowe mecze, nowe wyzwania. Już w pierwszej kolejce los skojarzył nas z mocnym zespołem. Przeciwnikiem na inaugurację rozgrywek będzie drużyna Zamku Kurzętnik. Zamek poprzedni sezon zakończył na bardzo dobrym trzecim miejscu. Szczególnie udana była dla nich runda wiosenna, gdzie na 11 meczów ponieśli tylko 3 porażki. Jako jedyna drużyna nie przegrali żadnego z dwóch spotkań z triumfatorem z poprzedniego sezonu czyli ze Startem Nidzica. Ostatniego meczu z Zamkiem nie będziemy dobrze wspominać. Na inaugurację wiosny w dość kiepskim stylu przegraliśmy w Kurzętniku 1 : 4. Ale to wszystko już za nami i czas na nowe rozdanie. Jak dobrze wiemy nasza kadra została mocno zmieniona. Odeszło od nas kilku zawodników, ale przybyło również wielu obiecujących graczy. W naszym zespole występuje mieszanka młodości i doświadczenia. Mamy w drużynie kilku na prawdę doświadczonych zawodników, ale i wielu młodych, utalentowanych graczy. Warto wspomnieć również o transferach, dzięki którym nasza kadra w tym sezonie jest na prawdę szeroka.
Pierwszy mecz na pewno nie będzie łatwy. Do ostatniej chwili kadra nie była w pełni ukształtowana i chłopacy mają za sobą dopiero kilka wspólnych treningów. Jednak nikt Zamkowi trzech punktów za darmo nie odda. Warto wspomnieć że zespół z Kurzętnika wzmocnił się kilkoma byłymi zawodnikami zespołu LZS Mszanowo, który wycofał się z rozgrywek.
Ostatnie dwa sezony to dwa zwycięstwa na inaugurację i oby tak było i tym razem.
Zapraszamy wszystkich kibiców na boisko boczne i zachęcamy do głośnego dopingu.
Niewątpliwie nasi zawodnicy zrobią wszystko, by trzy punkty zostały w Lidzbarku.
Nowy sezon czas zacząć!​